+90 224 484 26 36 info@prs.com.tr

Kurumsal

Profil Sanayi ve Ticaret A.Ş kurulduğunda 1966 yılından beri Türkiye'de otomativ sektörünün başlamasına paralel olarak şekillendirilmiş ve montajlı sac parçalar ve kalıp imalatında Türkiye'de ve Avrupa'da pek çok OEM firması ile direkt olarak çalışmaktadır. Ana müşterilerimiz olarak Tofaş-Fiat, Ford, Ford Otosan, Toyota, Toyetetsu, Toyota Boschoku, PSA, Mercedes ve Land Rover sayılabilir.

Ayrıca,PRS Ford Q1 ISO/TS 16949 ve ISO 14001 kalite sistem belgelerine sahip olan firmamız kalite standartlarının gerekliliklerini yerine getirerek üretim yapmaktadır. Kendi bünyesinde bulundurduğu sıcak çelik dövme, talaşlı imalat, kalıp tasarım ve imalatı, soğuk sac şekillendirme, robotlu kaynak ve montaj hatları ve son teknoloji labaratuar ekipmanları ile müşterilerinden gelecek her türlü siparişi üretebilmektedir.

Teknolojik yatırımlarımız, müşteri odaklı servis anlayışımız ve yenilikçi bakış açımızla Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti için çalışıyoruz ve inanıyoruz ki terübemiz ve kalite odaklı yaklaşımımız, başarımız ve büyümemizin arkasındaki anahtar faktörler olarak kalacaktır.
2020 Profil Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm hakkı saklıdır. Designed by  Espro Interactive